Media adviseurs

Wij zijn er om jou te adviseren!

ANWB Partnerships heeft media adviseurs binnen de verschillende werkgebieden (ANWB domeinen). Onder tref je hiervan een overzicht aan.   Voor vragen of overleg kun je dus direct contact opnemen met de juiste persoon, wel zo handig!

Mobiliteit en verkeersveiligheid

Marcel Wessels

Marcel Wessels

Domein Mobiliteit
E-mail: mwessels@anwb.nl
Tel.: 06 - 53 97 16 66

Sabina Severein-Acquoij

Sabina Severein-Acquoij

Domein Verkeersveiligheid
E-mail: sacquoij@anwb.nl
Tel.: 06 -10 91 86 34

Vakantie en Vrije tijd

Tessa Blok

Tessa Blok

Domein Vakantie
E-mail: tblok@anwb.nl
Tel.: 06 -10 84 68 49

Erna Wilbrink

Erna Wilbrink

Domein Vrije tijd
E-mail: ewilbrink@anwb.nl
Tel.: 06 - 10 31 69 93

Binnendienst

Nelly Wegner

Nelly Wegner

Binnendienst (Kampioen, Specials)
E-mail: nwegner@anwb.nl
Tel.: 088 269 65 91

Martin van der Meulen

Martin van der Meulen

Binnendienst (Waterkampioen)
E-mail: mvdmeulen@anwb.nl
Tel.: 088 269 73 81

Kamperen

Michel Rietveld

Michel Rietveld

Domein Kamperen
Hardware
E-mail: mrietveldt@anwb.nl
Tel.: 06 - 53 97 45 24

Iris Stolwijk

Iris Stolwijk

Domein Kamperen
Campings
E-mail: istolwijk@anwb.nl
Tel.: 06 - 10 92 41 60

Binnendienst Kamperen

Nicole van Raam

Nicole van Raam

Domein Kamperen
Binnendienst Kamperen
E-mail: nvraam@anwb.nl
Tel.: 088 269 79 50

Micha Linssen

Micha Linssen

Domein Kamperen
Binnendienst Kamperen
E-mail: mlinssen@anwb.nl
Tel.: 088 269 85 63