1/4 NAUPAR - Dagtocht Marker Wadden
2/4 NAUPAR - Dagtocht Marker Wadden
3/4 NAUPAR - Dagtocht Marker Wadden
4/4 NAUPAR - Dagtocht Marker Wadden
Bekijk hier de beschikbaarheid en bestel tickets voor NAUPAR - Dagtocht Marker Wadden
NAUPAR - Dagtocht Marker Wadden
Tijdens een compleet verzorgde dagtocht naar de nieuwe eilandenarchipel in het Markermeer vaar je op een traditioneel zeilschip samen met anderen naar het hoofdeiland van de Marker Wadden. Eenmaal aangekomen in de natuurhaven, heb je twee uur de tijd om dit natuurparadijs op eigen gelegenheid te ontdekken en een rondwandeling te maken over dit nieuwe stukje Nederland.
Het programma ziet er als volgt uit:
10:30 uur - inschepen in Lelystad. Ontvangst met koffie of thee.
11:00 uur - de trossen los. Het schip vaart richting de Marker Wadden.
12:00 uur - tijdens de vaartocht wordt er een lunch geserveerd (broodje kroket, broodje ham en kaas, incl. jus d' orange, melk en karnemelk).
13:00 uur - aankomst in de natuurhaven van de Marker Wadden (exacte aankomsttijd afhankelijk van de wind). Je kan zelf op ontdekkingstocht. Ontdek de wandelpaden, het strand, de vogelhutten of de nieuwe uitkijktoren. In het informatiecentrum is alle informatie te vinden over deze eilanden in aanbouw.
15:00 uur - terugvaart naar Lelystad.
15:30 uur - bediening komt langs met borrelhapjes.
17:00 uur - aankomst in de haven van Lelystad.
Tickets bestellen
Je bestelt tickets via de blauwe buttons op deze pagina. Als je op de button klikt, word je doorgestuurd naar de bestelpagina van NAUPAR - Dagtocht Marker Wadden. Hier bestel je de tickets met ledenkorting. Tickets voor personen vanaf 12 jaar kosten € 64,00 en de tickets voor kinderen van 3 t/m 12 jaar kosten € 32,50. Er komt nog een service fee per ticket bij van € 2,50.
Bekijk hier de beschikbaarheid en bestel tickets voor NAUPAR - Dagtocht Marker Wadden
Aanvullende ticketinformatie
- Je bestelt een ticket voor een specifieke datum.
- Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis toegang, hier hoef je geen ticket voor aan te schaffen.
- Bij de tickets komt nog € 2,50 service fee.
- Neem op de dag van je bezoek de tickets mee die je na het plaatsen van de bestelling hebt ontvangen van NAUPAR - Dagtocht Marker Wadden.
- Gezien het aan en van boord gaan en de wandeling op de Marker Wadden is fysieke mobiliteit aanbevolen.
- Check de ANWB Routeplanner om je route naar NAUPAR - Dagtocht Marker Wadden te plannen met de auto, het OV, de fiets of te voet.
Let op: deze aanbieding is uitsluitend verkrijgbaar via deze website en niet in de ANWB-winkels.