Mag ik nog wel annuleren als ik vroegboekkorting heb gehad?

Vraag gesteld door luna op 07 januari 2016

Ik heb een reis geboekt naar Griekenland voor augustus 2016. De reissom was bijna € 1.550,- inclusief vroegboekkorting. Kan ik nu nog wel annuleren?

Antwoord van Cathy

ANWB Expert

U vraagt of u nog mag annuleren als u vroegboekkorting hebt gehad op uw geboekte reis.

U hebt een bindende overeenkomst gesloten, kosteloos annuleren is daarbij geen recht. Of u nog kunt annuleren hangt af van de voorwaarden die van toepassing zijn. 

Als de reisorganisatie is aangesloten bij de ANVR dan kunt u in art. 12 van de ANVR voorwaarden zien welk bedrag u bij annuleren verschuldigd bent. Het maakt daarbij niet uit of u vroegboekkorting hebt gehad of niet.

Let op:
De ANVR voorwaarden wijzigen per 1 april. De nieuwe ANVR voorwaarden gelden voor reizen geboekt vanaf 1 april 2016.



***

Reactie van van den Heuij:

wat zij de verkeers regel in frankrijk voor touringcar