Vragen gesteld door de Leden

Beantwoord door Experts

141 expert vragen

  1. Kan ik de bemiddelaar aanspreken op haar verwarrende informatievoorziening?

    Gevraagd op 8 juli 2015

    Ik heb via een bemiddelaar (ANVR geregistreerd) een stacaravan gehuurd voor de periode van 1 week. Ons gezelschap bestaat uit 7 personen. Dit heb ik 1. aangegeven...? Lees verder

  2. taxatie chalet

    Gevraagd op 6 juli 2015

    wij willen onze chalet verkopen, maar moeten door regels van de camping die laten taxeren voor de verkoop.dus wil meer informatie hierover.

  3. Ik wil mijn Chalet verhuren.

    Gevraagd op 17 juni 2015

    Ik wil mij Chalet verhuren, maar in het huis reglement van Chaletpark Rustiek staat in Art. 8.1 Onderverhuur. Verhuur van uw chalet aan derden staan wij niet toe....? Lees verder

  4. Is er een verschil tussen de benaming chalet en stacaravan.En heeft dat in sommige situaties andere consequenties?

    Gevraagd op 5 juni 2015

    Wij zijn eigenaar van een chalet op eigen grond op een vakantiepark.Wij verhuren het chalet grotendeels en betalen daar omzetbelasting over.In het begin werd het...? Lees verder

  5. Borg betalen bij verkoop stacaravan.

    Gevraagd op 28 april 2015

    Wij zijn van plan onze stacaravan te verkopen en lopen tegen wat regels van de camping aan. De belangrijkste regel is dat of de kopende of verkopende partij 1500...? Lees verder

  6. Ben je verplicht om als economisch eigenaar een stacaravan te slopen

    Gevraagd op 15 april 2015

    Als je overeenkomst is afgelopen en afstand doet van je economisch eigendom, ben je dan verlicht de caravan te slopen?

  7. Na 35 jaar wordt door verhuuirder de huur van de stacaravan opgezegd. Moeten wij de kosten van het verwijderen van de caravan betalen. Hij is niet meer te verplaatsen na al die jaren.

    Gevraagd op 14 april 2015

    de camping/jachthaven wordt totaal vernieuwd, nieuwe chalets etc, en voor ons is geen plaats meer. Ook nieuwe staanplaats of vervangende plek is geen optie. De...? Lees verder

  8. mag een camping baas jouw verplichten bij wie ik mijn nieuwe stacaravan moet kopen

    Gevraagd op 27 maart 2015

    ik wil een nieuwe stacaravan kopen maar die mag ik alleen kopen bij connecties van de camping eigenaar,zelf heb ik veel adressen die meer waar en kwaliteit voor...? Lees verder

  9. opzegging vaste plaats caravan

    Gevraagd op 26 maart 2015

    Brief binnen gehad dat er een herontwikkeling komt op de camping waar wij staan. Deze herontwikkeling gaat binnen 8 weken van start.Alleen de vaste gasten mogen...? Lees verder

  10. Mag onze camping houder de jaarplaats zomaar verhogen met 40 euro?

    Gevraagd op 19 maart 2015

    Hallo ANWB Expert medewerk(st)erVraag 1: Mag onze Campinghouder zomaar de vaste staanplaats waar onze stacaravan op staat zomaar verhogen met 40 euro, en dit ook...? Lees verder

Stel een vraag (excl. voor leden)

Staat je vraag er niet tussen? Als ANWB-lid kun je deze stellen aan de experts.

Stel een vraag