Vragen gesteld door de Leden

Beantwoord door Experts

102 expert vragen

  1. Verandering overeenkomst vakantiepark en jaarplaatshouders

    Gevraagd op 4 september 2015

    In 2011 kocht ik n chalet op een vakantiepark op Texel via een persoon die onder eigen naam het chalet verkocht ( een andere dan de parkbeheerder dus.) in de...? Lees verder

  2. Recreatiecentrum gaat herstructureren maar weigert tot dusver stageld terug te betalen

    Gevraagd op 30 augustus 2015

    Beste experts, We zitten een beetje met onze handen in het haar. Halverwege 2014 hebben wij een stacaravan gekocht op Recreatiecentrum Zandpol. Er werd gelijk al...? Lees verder

  3. Verkoop Chalet mag het park provisie afdwingen

    Gevraagd op 27 augustus 2015

    Geachte dames en heren, Afgelopen week heb ik ons Chalet verkocht. Nu eist het park 3% over de verkoopprijs. Als wij de zo'n € 4.000,- niet betalen dan...? Lees verder

  4. Heb ik recht op een vergoeding als mijn staplaats wegens restructureren van de camping opgezegd wordt?

    Gevraagd op 22 juli 2015

    Wij staan al vele jaren op de Robbenjager op Texel en horen dit jaar Pinksteren dat wij oktober 2016 het terrein moeten verlaten. Pasen 2013 hebben wij een nieuw...? Lees verder

  5. Ik wil mijn Chalet verhuren.

    Gevraagd op 17 juni 2015

    Ik wil mij Chalet verhuren, maar in het huis reglement van Chaletpark Rustiek staat in Art. 8.1 Onderverhuur. Verhuur van uw chalet aan derden staan wij niet toe....? Lees verder

  6. Is er een verschil tussen de benaming chalet en stacaravan.En heeft dat in sommige situaties andere consequenties?

    Gevraagd op 5 juni 2015

    Wij zijn eigenaar van een chalet op eigen grond op een vakantiepark.Wij verhuren het chalet grotendeels en betalen daar omzetbelasting over.In het begin werd het...? Lees verder

  7. Borg betalen bij verkoop stacaravan.

    Gevraagd op 28 april 2015

    Wij zijn van plan onze stacaravan te verkopen en lopen tegen wat regels van de camping aan. De belangrijkste regel is dat of de kopende of verkopende partij 1500...? Lees verder

  8. Ben je verplicht om als economisch eigenaar een stacaravan te slopen

    Gevraagd op 15 april 2015

    Als je overeenkomst is afgelopen en afstand doet van je economisch eigendom, ben je dan verlicht de caravan te slopen?

  9. Na 35 jaar wordt door verhuuirder de huur van de stacaravan opgezegd. Moeten wij de kosten van het verwijderen van de caravan betalen. Hij is niet meer te verplaatsen na al die jaren.

    Gevraagd op 14 april 2015

    de camping/jachthaven wordt totaal vernieuwd, nieuwe chalets etc, en voor ons is geen plaats meer. Ook nieuwe staanplaats of vervangende plek is geen optie. De...? Lees verder

  10. mag een camping baas jouw verplichten bij wie ik mijn nieuwe stacaravan moet kopen

    Gevraagd op 27 maart 2015

    ik wil een nieuwe stacaravan kopen maar die mag ik alleen kopen bij connecties van de camping eigenaar,zelf heb ik veel adressen die meer waar en kwaliteit voor...? Lees verder

Stel een vraag (excl. voor leden)

Staat je vraag er niet tussen? Als ANWB-lid kun je deze stellen aan de experts.

Stel een vraag