Mag ik met een loopfiets mij bewegen in de voetgangerszone?

Vraag gesteld door theo kleeven op 27 september 2018

Mag ik met een loopfiets mij bewegen in de voetgangerszone ?

Antwoord van Michiel

ANWB Expert

U vraagt zich af of u op een loopfiets zich mag bewegen in de voetgangerszone.

Op grond van artikel 4 lid 4 Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens dient u op een loopfiets de verkeersregels van voetgangers aan te houden. Oftewel; ja, dat is toegestaan, tenzij anders is aangegeven.