- home
- Wintersport
- Nieuws en tips
- Archief
- 2010
- oktober
- Tirol investeert fors in skigebieden
Tirol investeert fors in skigebieden
20 oktober 2010 - Het nieuwe skiseizoen begint goed in Tirol: ook dit jaar hebben de Oostenrijkers veel geïnvesteerd in nieuwe liften en pistes. Of je nu verblijft in een regulier skioord of in één van de vijf gletsjerskigebieden, met ruim 3500 pistekilometers en 4000 loipekilometers biedt Tirol voor ieder wat wils.
Sölden

Sölden heeft € 38 miljoen geïnvesteerd in twee hypermoderne skiliften op de Gaislachkogel. De liften, met elkaar verbonden door een middenstation, combineren innovatieve technieken met moderne architectuur en comfort. Met een capaciteit van 3600 personen per uur leidt de 8-persoonsstoeltjeslift je van het dalstation (1.363 m) naar het middenstation (2.174 m). Vanaf hier brengt de ‘3S-baan’ (drie draadssysteem) je tot 3.040 m. De lift heeft een capaciteit van 1400 personen per uur, 30 personen per gondel. De liften worden in december in gebruik genomen.
www.soelden.com
Ischgl

Het nieuwe winterseizoen in Ischgl start met 2 nieuwe stoeltjesliften. De 6-persoonsstoeltjeslift ‘Lange Wand’ heeft lederen bekleding, verwarmde stoelen en een sneeuwkap.
De lift bereikt een hoogte van 2850 meter, het hoogste punt van Ischgl.
Het Zwitserse deel van het gebied wordt uitgebreid met de 6-persoonsstoeltjeslift ‘Muller’. Ook deze lift is voorzien van lederen stoelen en een ultramoderne sneeuwkap.
Door de goede aansluitingen behoort het gebied van de Silvretta Arena tot één van de grootste van Oostenrijk. Totale investering: € 20 miljoen.
www.ischgl.com
Meer liften
Andere investeringen zijn:
- Vier nieuwe liften in het Zillertal www.zillertalarena.at
- Twee nieuwe liften in Kitzbühel www.kitzbuehel.com
- Modernisering ‘Osthangbahn’ in SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental door moderne veiligheidstechniek met kindveilige sluitbeugel www.skiwelt.at
- Nieuwe lift Reutte www.reuttener-seilbahnen.at
- Nieuwe lift Osttirol www.osttirol.com
De community functionaliteit wordt ingeladen...
- Omhoog ^

