Care Plus tekentest

Met deze zelfdiagnose tekentest kunt u uitzoeken of de teek die u gebeten heeft, besmet is met de borrelia bacterie. Het grote voordeel is dat direct na de tekenbeet duidelijk wordt of behandeling nodig is. De test is voor eenmalig gebruik.


Nu met 40% korting

Levertijd indicatie: 2-3 werkdagen

Niet-leden € 9,95 € 5,97

Leden € 8,95 € 5,37

  • Meer informatie

Bestel direct mee:

  • 014747
  • 2704cp-anti-insect-natural-
    • Niet-leden € 11,95
    • Leden € 9,95

De borrelia bacterie kan de ziekte van Lyme veroorzaken, een ernstige infectieziekte. Als de test postitief is, kan deze aan de huisarts getoond worden voor het verkrijgen van een adequate behandeling met antibiotica.

Werkwijze:

- Na een tekenbeet binnen 8 uren de teek veilig verwijderen met de Care Plus Tick-Out tekentang.

- Noteer de datum van de tekenbeet in de agenda.

- Stop de teek in het afsluitbare buisje.

- Druppel een paar druppels bij de teek.

- Stamp de teek fijn met de houten stamper.

- Zuig het mengsel op en doe 2-3 druppels op de testcassette.

- Wacht max. 20 minuten.

- De test is positief (teek heeft borrelia bacteriën) als een rode lijn kleurt bij de ‘T’. Een rode lijn bij de ‘C’ betekent dat test gelukt is.


Voordelen:

- Eindelijk zelf direct testen na een tekenbeet.

- Bewijs voor de huisarts.

- Indien nodig direct te starten met antibiotica, niet pas na weken. Dit draagt bij aan een succesvolle behandeling en genezing van de

ziekte van Lyme.