Wandelen
Nieuws en tips

Wandelen langs het water

In de gids Lekker wandelen langs het water worden waterrijke routes gecombineerd met culinaire aanraders. De twintig wandelingen voeren langs meren, rivieren, boerensloten en de zee naar lekker eten bij verleidelijke restaurants, culinaire bedrijfjes en originele logeeradressen door heel Nederland.

Wandelaars kunnen kiezen uit 20 wandelingen langs het water. Elke route doet bijzondere restaurants en sfeervolle bedrijfjes aan met lokale specialiteiten. Zo tipt het gidsje chocotruffeltaart langs de Nieuwe Waterweg, Sallandse asperges aan de IJssel of een Hollandse high tea in de duinen.  De ANWB heeft voor een inspirerend weekendje weg op elke route verschillende hotels, B&B’s en pensions geselecteerd op comfort, gastvrijheid en originaliteit. Kleinschalige overnachtingsadressen waar wandelaars slapen in een strandhuisje op het Nollestrand, wakker worden achter de luiken van een bedstee in de Krimpenerwaard of ontbijten midden in een appelboomgaard in de Betuwe.  

Lekker wandelen langs het water is de vierde uitgave in de Lekker-serie. Eerder kwamen Lekker fietsen, Lekker wandelen en Lekker fietsen Pieperpad uit.

De ANWB Wandelgids Lekker wandelen langs het water kost € 13,95 voor leden (niet-ledenprijs is € 14,95). De gids is te koop in de ANWB winkel, de boekhandel en de ANWB Webwinkel.

Bestel de gids in de ANWB Webwinkel