

Terug naar de kern
Tussen de Utrechtse Heuvelrug en de Hoge Veluwe ligt de Gelderse Vallei. Midden in Nederland, ver weg van alle drukte, klopt hier het geografische hart van ons land. En bijna niemand die het weet te vinden. Overnachten doe je hier.
Guesthouse Lazey ʻs Morgens bij het ontbijt voor iedereen een krantje, ʻs avonds naar wens een kruik mee naar bed. Waarom niet? De kamers zijn uitgerust met heerlijke boxspring bedden, een eigen badkamer met toilet, tv, en een eigen terras. Bovendien kan iedereen gebruik maken van draadloos internet en het algemene terras bij de gezamenlijke huiskamer. Meer informatie: www.guesthouselazey.nl | ![]() |
![]() | Dit arrangement bestaat uit:
Periode: geldig t/m maart 2012 Aankomst: dagelijks Prijs: € 75 (in plaats van € 84). |
Reserveren op basis van beschikbaarheid en onder vermelding van Toeractief.
Meer informatie of reserveren: ga langs bij één van de ANWB winkels, bel 0900-9008070 (lokaal tarief) of kijk op www.toeractief.nl . Op dit arrangement zijn de ANVR-reisvoorwaarden van toepassing.
- Omhoog ^



