Overnachtingstips en waterpret voor baas en hond

Het voorjaar nodigt uit tot wandelen met uw hond in het bos, langs rivieren en over de hei. Maar in veel gebieden moeten honden steeds vaker aan de lijn blijven.

Begrijpelijk misschien voor wie geen hond heeft, maar voor hondenliefhebbers is het niet ideaal. Want het dagelijkse rondje dicht bij huis gaat ook vervelen.

In de nieuwe ANWB-uitgave Wandelen met je hond staan 33 routes met een lengte van 4-19 km in Nederland waar honden los mogen lopen. Daarnaast geeft de auteur in elke provincie een overzicht van plekken waar de hond naar hartelust het water in mag, zoals het strand, meertjes, vennen en plassen. In totaal staan zo’n 85 waterpretplekken beschreven.

Bed en Breakfast

Nog lang niet uitgewandeld en gespeeld? Kies dan uit een van de 80 bed & breakfasts waar honden welkom zijn. Deze adressen zijn populair bij hondenliefhebbers dus neem van tevoren wel even contact op om te informeren of er plek is.Auteur Nicky Gootjes heeft als gedragstherapeut meer dan 30 jaar ervaring en geeft in de gids ook opvoedtips en gedragsregels voor eigenaar en hond.

De gids Wandelen met je hond kost € 12,95 (voor niet-leden € 13,95) en is verkrijgbaar bij ANWB winkels, warenhuizen en in de boekhandel.

Bestel de gids in de ANWB Webwinkel