Koken met Buitenleven

Aan de slag met streekproducten

Gezellig de keuken in met goede vrienden, de buurvrouw en andere Buitenlevenlezers. Hakken, snijden, koken en braden en vervolgens lekker smikkelen. Dat is de bedeling van de Buitenleven kookworkshops.

De workshops worden op zes plaatsen in Nederland gegeven en overal wordt gekookt met streekproducten. Van zilte noordzeegarnalen in Vlissingen tot pittige naegelholt in de Achterhoek.

De Buitenleven kookworkshops worden georganiseerd in samenwerking met Local Flavour, een overkoepelende organisatie die kookworkshops in heel Nederland aanbiedt. Local Flavour wil de lezers graag laten kennismaken met de culinaire rijkdom van Nederland. Elke streek heeft immers haar eigen delicatessen en producten. En wie zelf met deze streekproducten aan de slag gaat, geniet optimaal van het lekkers dat Nederland te bieden heeft.

Speciaal voor de Buitenleven kookworkshops werden zes goede kookstudio’s geselecteerd, verspreid over Nederland: in Vlissingen (Z), Leende (NB), Helden (L), Rossum (Gld), Doesburg (Gld) en Soest (U).

De prijs van de workshops bedraagt € 80 per persoon, inclusief alle drankjes en een afwashulp. Aanmelden, individueel of met een groepje, kan per mail via

info@localflavour.nl

(onder vermelding van ‘Buitenleven’) of per telefoon via tel. 013-5420631.

De data van de Buitenleven kookworkshops

Vlissingen: 26 september en 10 oktober (aanvang 17.30 uur, duur 4,5 uur)

Leende: 9 en 10 oktober (aanvang 19 uur, duur 4,5 uur)

Helden: 10 en 17 oktober (aanvang 17.30 uur, duur 4,5 uur)

Rossum: 26 september en 10 oktober (aanvang 17.30 uur, duur 4,5 uur)

Doesburg: 26 september en 10 oktober (aanvang 17.30 uur, duur 4,5 uur)

Soest: 3 en 17 oktober (aanvang 12 uur, duur 4 uur)

Wil je de workshop volgen met een eigen groepje (minimaal 10 personen) op een andere datum? Neem dan even contact op met Local Flavour.