advertentie

Deltapark Neeltje Jans

Vrouwenpolder
 
(5 beoordelingen)
Deltapark Neeltje Jans  3,655


Bij Deltapark Neeltje Jans ziet u alles over de Deltawerken, de watersnoodramp van 1953, zeedieren en het onderwaterleven van de Oosterschelde en Noordzee.

Zoals u waarschijnlijk al weet ligt Nederland voor meer dan de helft onder de zeespiegel. Voor ieders veiligheid zijn de Deltawerken gebouwd om herhaling van de watersnoodramp van 1953 te voorkomen. Bij Deltapark Neeltje Jans kunt u de geschiedenis opnieuw beleven: Van de watersnoodramp tot en met de bouw van de Deltawerken. Exposities, films en de bezichtiging van de dam geven u een indruk van de enorme kracht van het water.

En er is nog veel meer te doen! Maak een indrukwekkende wandeling door het binnenste van de Stormvloedkering en ontdek het onderwaterleven van de Oosterschelde in het grootste Aquarium van Zeeland en sta oog in oog met tropische haaien in het nieuwe Bluereef aquarium. Verkoeling vindt u tijdens een prachtige rondvaart over nationaal park De Oosterschelde. Een bezoek is pas compleet als u ook de zeehonden en zeeleeuwenshow en de walvisexpositie heeft gezien.


Kenmerken
Gezin met kinderen (0-6), Gezin met kinderen (7 -14), Senioren, Groep kinderen, Groep volwassenen, Familie (jong en oud), Educatief, Natuurgebieden, Attractieparken

Klantenbeoordeling Deltapark Neeltje Jans

 
(5 beoordelingen)



Thomas Ophof (28 april 2013)
Beoordeling 

Leuk maar herhaling?
Het komt rommelig over, en dan de schofterig hoge entree prijzen (vanaf 2 jaar!?) en onverwachte parkeerkosten (€7,-!?) niet snel voor herhaling vatbaar. Wat dan wel leuk is de zeehonden en zeeleeuwenshow.



Dennis Kijzerwaard (19 augustus 2012)
Beoordeling 

Leuk park
Hoogtepunt van het park is de Oosterscheldekering. Beetje rommelige verzameling van attracties.



Patrick van Bochove (13 augustus 2012)
Beoordeling 

Leuk
Leuk park. Vooral met mooi weer zijn de buitenactiviteiten helemaal TOP voor de kinderen. De boottocht viel wat tegen en hadden we liever overgeslagen.



Rachel Courtens (28 juni 2012)
Beoordeling 

cool
veel te weten over de delta en leuke wetenschap.dingen



Petra Stam (18 april 2012)
Beoordeling 

Educatie en fun
Superleuk park, waar je op speelse wijze alles leert over de deltawerken. En als toegift kun je ook nog heerlijk uitwaaien op het strand.



Prijzen

€ 22,50 (vanaf 3 jaar) (april t/m nov.)
€ 17,50 (vanaf 3 jaar) (dec t/m mrt )

Praktisch

Adres

Deltapark Neeltje Jans
Faelweg 5
4354 RB Vrouwenpolder

Plan uw route

Contact

Bel 0111-655655
Stuur een e-mail
Ga naar de website

Openingstijden

dagelijks van 10:00 tot 17:30 uur

Geopend

Heel het jaar

Parkeren

Betaald
Meld onjuistheid
Info voor aanbieders
Voeg eigen uitje toe

Suggesties


Geen foto

Ecoscope

Renesse
  
(0 beoordelingen)
Leer al spelenderwijs van alles over natuur en milieu. Een doe-museum, waar zowel volwassenen als kinderen zich uren kunnen vermaken.
Geen foto

Bezoekerscentrum Tenelleplas

Rockanje
  
(0 beoordelingen)
Middenin het duingebied van Voorne is bezoekerscentrum Tenellaplas een prima startpunt voor een wandel- of fietstocht, maar er is meer: een tentoonstelling over het ontstaan van de duinen, excursies en heel veel activiteiten voor kinderen. Wat dacht je van het Beestenboel-pad?
Geen foto

Paardenmelkerij Nortier-Buijze

Oostburg
  
(0 beoordelingen)
Hier kun je niet alleen paardenmelk proeven en ontdekken hoe het wordt geproduceerd, maar ook zelf een ritje maken door het mooie polderlandschap.
Geen foto

De Grevelingen

Ouddorp
  
(0 beoordelingen)
De Grevelingen is het gebied geliefd bij wandelaars, fietsers en watersporters.