advertentie

Aqua Mundo in de Eemhof

Zeewolde
 
(1 beoordeling)
Aqua Mundo in de Eemhof  451


Beleef een dagje waterplezier in dit subtropisch zwemparadijs.

Center Parcs De Eemhof biedt de mogelijkheid om een dagje - met vrienden, familie en/of kinderen - te zwemmen in het subtropisch zwembad. Alhoewel, zwemmen? Er valt zoveel meer te beleven. Een en al waterpret. Je waant je in de tropen in dit overdekte zwemparadijs. Er zijn glijbanen voor kinderen en volwassenen, er is een golfslagbad, een bubbelbad, een wildwaterbaan, een stroomversnelling, een kinderbad, een buitenbad en een sauna. Het is wel noodzakelijk om te reserveren als je niet op het park overnacht. Dit kan heel eenvoudig: online.

Kenmerken
Gezin met kinderen (0-6), Gezin met kinderen (7 -14), Jongeren (15 - 21), Senioren, Groep kinderen, Groep volwassenen, Familie (jong en oud), Kinderfeestjes
AquaMundoForum profile

AquaMundoForum

AquaMundoForum

We hebben er hard aan gewerkt, maar we zijn online met de nieuwe website en forum. Als iets nog niet werkt dan... http://t.co/hWucMpLuVQreply ·retweet ·favorite


Klantenbeoordeling Aqua Mundo in de Eemhof

 
(1 beoordeling)



Rachel Courtens (28 juni 2012)
Beoordeling 

heerlijk om erheen te gaan



Prijzen

Zie website voor tarieven

Praktisch

Adres

De Eemhof, Slingerweg, Zeewolde, Nederland
Slingerweg 1
3896LD Zeewolde

Plan uw route

Contact

Bel 036-5229100
Stuur een e-mail
Ga naar de website

Geopend

Heel het jaar

Parkeren

Gratis parkeren
Meld onjuistheid
Info voor aanbieders
Voeg eigen uitje toe

Suggesties


Geen foto

Sonnenborgh museum en sterrenwacht

Utrecht
  
(2 beoordelingen)
Bij Sonnenborgh vind je tentoonstellingen over het weer, de zon, het planetarium, maar ook de sterrenwacht, cursussen over sterrenkunde en activiteiten voor kinderen (sterrenkijkavonden!).
Geen foto

Domtoren

Utrecht
  
(3 beoordelingen)
De Domtoren beklimmen kan uitsluitend onder begeleiding van een gids tijdens een rondleiding. Een rondleiding duurt circa één uur.
Geen foto

Recreatiegebied Nieuw Hulckesteijn

Nijkerk
  
(0 beoordelingen)
Mooi gelegen, goed zwemwater en prima ontspanning voor op een mooie dag
Geen foto

De Mangerie/Houtrust

Hooglanderveen  Internationaal  Kindvriendelijk
7,7
Gemiddelde menuprijs € 35,00