- home
- Kampioen
- Weblogs
- weblog-frits-wester
- Nu even niet
Nu even niet
Er zijn van die periodes dat ik helemaal nergens aan toe kom.
Zo ook nu weer in aanloop naar de verkiezingen. Het enige wat telt is de politiek, de uitzendingen, het grote debat en de uitslagenavond. In die periode verlies ik mijn interesse voor andere zaken compleet. Voor de omgeving is dat niet altijd even leuk maar ze zijn het inmiddels gewend. Papa is dan de grote afwezige. En als hij al thuis is heb je weinig aan hem.
Zo kijk ik tijdens het schrijven van deze column aan tegen een enorme stapel ongeopende post op mijn bureau en mijn mailbox loopt over. Daardoor mis ik uitnodigingen, loop ik achter met van alles en nog wat, en niet in de laatste plaats met het betalen van rekeningen. Misschien niet netjes maar mijn hoofd staat er nu niet naar.
Dat leidde er in een vorige campagne toe dat ik ’s morgens wakker werd gebeld, door een meneer met een gereedschapskoffer. Hij kwam gas en elektra afsluiten. Oeps, daar stond de nog niet uitgeslapen politiek verslaggever letterlijk en figuurlijk in zijn onderbroek in de gang. ‘Mag ik nog wel eerst even douchen’, was mijn grappig bedoelde reactie. Maar de monteur zag er de humor niet van in. ‘Nee, en pinnen kan bij mij ook niet’, was zijn norse antwoord. De ernst van de situatie drong langzaam tot mij door. Er was maar één oplossing. Ik zou het openstaande bedrag ter plekke in zijn bijzijn overmaken. Daar zat ik dan achter mijn pc met een man in overall achter mij, het gereedschap in de aanslag. Tien minuten later was het gevaar afgewend en kon ik gaan douchen.
Mocht het weer fout gaan, weet dan hoe het komt en heb even geduld tot ná 9 juni. Het komt echt wel goed.
Blijf op de hoogte. Volg Frits op Twitter.
- Omhoog ^
