Wielerland neemt kijkje achter schermen wielersport
07 december 2007 - In het programma Wielerland neemt oud-wielerprof Michael Boogerd een kijkje achter de schermen van de wielersport. Niet alleen het wielrennen op de weg zal onder de aandacht worden gebracht, maar ook mountainbiken, veldrijden, dames- en baanwielrennen zijn onderwerpen in dit nieuwe televisieprogramma.

Elke aflevering staat in het teken van een Nederlandse of internationale toprenner. Met deze topper gaat Michael Boogerd een dag op pad zodat kijkers een beeld krijgen van de persoon achter de sporter.
Enkele gasten in Wielerland zijn Theo Bos, Thomas Dekker en Bart Brentjens.
Het programma Wielerland is elke zaterdag van 16.30 tot 17.00 uur te zien op rtl 7. De herhaling is zondagochtend van 9.30 tot 10.00 uur. Toch een uitzending gemist? Bekijk deze dan op www.rtlgemist.nl
Kijk voor meer informatie op www.wielerland.nl
- Omhoog ^
