advertentie

Seat: vier nieuwe modellen in 2012

Modeloffensief moet Seat uit rode cijfers trekken

29 maart 2011 - Seat komt volgend jaar met maar liefst vier nieuwe modellen waaronder een geheel nieuwe vierdeurs. Het merk hoopt zo uit de rode cijfers te komen.

seat ibx conceptcar

Seat-topman James Muir heeft het modellenoffensief onlangs aangekondigd. Het gaat om een nieuwe Leon, een facelift voor de Ibiza, een zustermodel van de kleine Volkswagen Lupo en een geheel nieuwe vierdeurs. Dat zou bijvoorbeeld een afgeleide kunnen zijn van de hiernaast afgebeelde IBX Conceptcar die eerder dit jaar tijdens de autosalon van Genève te zien was.

Seat ook in China en Rusland

Dit jaar komt Seat niet met nieuwe modellen. De vorig jaar geïntroduceerde modellen Alhambra en Ibiza ST moeten dit jaar helpen het merk aan goede verkoopcijfers te helpen. Met het modeloffensief van volgend jaar hoopt Seat dan in 2013 uit de rode cijfers te zijn die vorig jaar werden geboekt. Ook de marktintroductie van het merk in China en Rusland moet de verkopen opstuwen.

> Meer over de IBX Conceptcar

Tip: Het laatste autonieuws in uw mailbox!

Op de hoogte blijven van het laatste autonieuws, verkeersnieuws, handige tips en aantrekkelijke aanbiedingen? Meld u dan nu aan en ontvang de nieuwbrief elke twee weken gratis in uw mailbox!

> Schrijf u nu in!

Trefwoorden : AutoSalon_Genève, IBX, Ibiza, Leon, Seat

advertentie

advertentie

Verkeersinformatie zomervakantie

Verkeersinfo buitenland, zwarte zaterdag, druktekalenders, knelpunten, alternatieve routes.

Uw vakantieroute voorbereiden

Eén kaart voor de hele wereld

Altijd en overal veilig betalen met de ANWB Visa Card.

Vraag nu aan

Bespaar geld én spaar het milieu

Besparen op uw autokosten en de CO2-uitstoot verminderen? Ontdek hoeveel u kunt besparen.

Bespaar mee

Bolderkar

Opvouwbare bolderkar, in de kleuren blauw en rood, incl. stevige beschermhoes
OP=OP Van € 119,- voor  79,-

Bestel

Snel naar