Vijf deuren voor VW Up!

Trefwoorden: Volkswagen, VW Up!

23 januari 2012 - Volkswagen gaat z'n jongste telg de Up! ook met vijf deuren aanbieden. Hij is al te bestellen en zal van de zomer de Nederlandse markt op rijden. Ten opzichte van z'n driedeurs broertje kost de vijfdeurs 315 euro meer, oftewel vanaf € 8.805.

Volkswagen Up! vijfdeurs

Twee deuren meer, dat is eigenlijk het enige verschil. Wel zijn de achterramen wat rechter van snit dan in de driedeurs. Motorisering en de daaruit voortvloeiende uistoot en verbruik zijn gelijk voor beide Up!-versies. Om vast te ruiken aan de VW Up! staat de driedeurs nog tot 5 februari in de speciale tijdelijke Up!-winkel in de Kalverstraat in Amsterdam.

Lees de test en bekijk de video de we maakten van de Up!

Tip: Het laatste autonieuws in uw mailbox!

Op de hoogte blijven van het laatste autonieuws, verkeersnieuws, handige tips en aantrekkelijke aanbiedingen? Meld u dan nu aan en ontvang de nieuwbrief elke twee weken gratis in uw mailbox!

> Schrijf u nu in!