- home
- Auto
- Nieuws en tips
- Nieuwsarchief
- 2011
- november
- Lexus GS 450h sterk en zuinig
Lexus GS 450h sterk en zuinig
343 pk en toch maar 20% bijtelling
24 november 2011 - Lexus is er in geslaagd de nieuwe GS 450h binnen de 20 %-bijtelling te houden, althans, als je hem op naam hebt voor 1 juli 2012. Hij stoot namelijk 137 g/km CO2 uit, en op die datum wordt de grens voor 20% verlaagd naar 132. Deze hybride sportsedan haalt uit zijn V6 en twee elektromotoren een totaal vermogen van 252 kW (343 pk).
Sportiever en Europeser

Daarmee onderstreept Lexus de ambitie om sportievere en meer op de Europese markt afgestemde auto's te maken. De 450h sprint in 5,9 seconden naar de honderd en hij is begrensd op een top van 250 km/h. Toch heeft hij volgens Lexus gemiddeld maar 5,9 liter benzine nodig om 100 kilometer ver te komen: dat is zuiniger dan 1 op 16. Overigens komen de President Line en de F Sport Line ook onder de huidige normen wel (net) boven de grens voor 20 % bijtelling.
Wie de zuinige variant van deze Lexus op tijd registreert, kan dan nog 60 maanden profiteren van de lagere bijtelling.
Tip: Het laatste autonieuws in uw mailbox!
Op de hoogte blijven van het laatste autonieuws, verkeersnieuws, handige tips en aantrekkelijke aanbiedingen? Meld u dan nu aan en ontvang de nieuwbrief elke twee weken gratis in uw mailbox!
- Omhoog ^

