- home
- Auto
- Nieuws en tips
- Actueel
- Nieuws en tips
Chevrolet Cruze nu ook als stationwagon
Modeljaar 2012: lichte wijzigingen aan binnen- en buitenkant
09 februari 2012 - Chevrolet breidt zijn aanbod uit met de stationwagonversie van de Cruze. De auto beleeft zijn werelddebuut tijdens de Salon van Genève die begin maart wordt gehouden. De prijzen van de stationwagon zijn nog niet bekend.

Chevrolet timmert wereldwijd lekker aan de weg met de Cruze. Naar eigen zeggen zijn er sinds 2009 een miljoen exemplaren van de Cruze verkocht, als sedan of als hatchback. En daar komt nu een stationwagon-versie bij. Deze nieuwste Cruze ziet er lekker dik en modern uit. De stationwagon is met een lengte van 468 centimeter iets langer dan de hatchback en de sedan. De bagageruimte is 500 liter groot en met de achterbank weggeklapt een keurige 1.500 liter.
Stationwagon deelt motoren met andere Cruze-versies
De motoren in de Cruze stationwagon zijn bekend uit de andere versies. Op benzinegebied kun je dus kiezen uit een 1,6- en 1,8-liter en een 1,4-liter turbo. Bij de diesels is er behalve de 2,0-liter nu ook de 1,7-liter, die we kennen uit diverse modellen van Opel. Chevrolet grijpt het debuut van de stationwagon gelijk aan om het uiterlijk van alle versies licht op te frissen. Zo is de neus nu iets anders, en zijn er nieuwe wielen.
Meer luxe op nieuwe Cruze
In het interieur is de middenconsole enigszins gewijzigd. Verder is vanaf komende zomer het zogeheten MyLink-systeem beschikbaar op de duurdere versies van de Cruze. Daarmee kun je je smartphone aansluiten op de auto, waarna je via een aanraakscherm je eigen speellijsten et cetera kunt bedienen. Keyless entry en een startknop vind je voortaan op alle Cruzes terug.
ANWB Autokoopservice
Een nieuwe Chevrolet gemakkelijk online kopen doet u via de ANWB Autokoopservice. Bekijk ook onze actie-aanbiedingen; speciaal geselecteerde, gloednieuwe auto's met nóg meer voordeel!
- Omhoog ^

