- home
- Auto
- Nieuws en tips
- Actueel
- Nieuws en tips
Studebaker wordt nieuw leven ingeblazen
Focus op schone en goedkope auto’s, trucks en motoren
08 februari 2012 - Een bedrijf in Colorado heeft de beroemde automerknaam Studebaker nieuw leven ingeblazen. Op de website zijn zelfs al prototypes te zien en daar blijkt dat de nadruk ligt op goedkope, milieuvriendelijke auto’s, trucks en motorfietsen.
Studebaker conceptcarMet het originele Studebaker heeft het nieuwe Studebaker weinig te maken. Studebaker Motor Company is een nagelnieuw bedrijf. Op de website staat een uiteenzetting van de plannen. In een zes-stappenplan wil Studebaker diverse voertuigen op de markt gaan brengen, te beginnen met een scooter en daarna auto’s. Wanneer we de eerste Studebaker kunnen verwachten is niet duidelijk.
Nieuwe Studebakers worden milieuvriendelijk
Hoewel de diverse voertuigen ook door conventionele brandstofmotoren worden aangedreven, ligt de nadruk op het bouwen van milieuvriendelijke auto’s waaronder ook auto’s met een elektrische aandrijving. Verder zullen Studebakers gebouwd worden uit duurzame materialen die twee keer langer meegaan dan die van huidige auto’s, zo belooft het merk.
In 1902 al elektrische auto
In het verleden was Studebaker – dat ooit begon met de bouw van koetsen - een merk dat vooral bekend stond om zijn innovatieve oplossingen. In 1902 kwam het al met een elektrische auto. In 1966 hield Studebaker op te bestaan.
Tip: Het laatste autonieuws in uw mailbox!
Op de hoogte blijven van het laatste autonieuws, verkeersnieuws, handige tips en aantrekkelijke aanbiedingen? Meld u dan nu aan en ontvang de nieuwbrief elke twee weken gratis in uw mailbox!
- Omhoog ^

